O společnosti Stehno spedition s.r.o.

Společnost Stehno spetition s.r.o. byla založena již v roce 2006, tehdy ještě jako fyzická osoba pod jménem zakladatele Michala Stehna. Úspěch spedičních služeb této společnosti však přispěl k přerodu do současné podoby – Stehno spedition s. r. o. – v roce 2011.

Rychlý rozvoj spěje k neustálému rozšiřování a zkvalitňování našich služeb a také k rostoucímu počtu velmi spokojených klientů, kteří oceňují náš spolehlivý přístup, odrážející se v úzké spolupráci se zákazníkem a snaze o naplnění veškerých nároků a požadavků, dále také samozřejmě v dodržování termínů a v maximální péči o svěřené zásilky.

Pro zajištění kvality služeb jsou zásilky monitorovány systémem GPS, takže klient může kdykoli zjistit stávající polohu své zásilky.

Naše služby

Stehno spedition s. r. o. nabízí rozsáhlé služby v oblasti spedice. Jsme schopni uskladnit a přepravit Vaše zásilky po celé České republice i Evropě a v oblasti expresní přepravy v rámci EU patříme mezi špičku na trhu. Jakožto spediční firma zodpovídáme za zboží, které nám svěříte, a zakládáme si na tom, aby bylo přepraveno na místo určení bez jakéhokoli poškození a přesně v požadovaný čas. Veškeré zásilky jsou proto u nás pojištěny do výše 2 000 000 Kč prostřednictvím České pojišťovny. V případě Vašeho zájmu je však možné přepravované zboží připojistit i na částku vyšší.

S NÁMI VŽDY VÍTE, KDE SE VAŠE ZÁSILKA NACHÁZÍ

Po dobu spedice Vašeho zboží nemusíte tápat v nejistotě, každá zásilka je po dobu přepravy s naší společností monitorována systémem GPS. Chcete-li vědět, kde se právě nachází, naši dispečeři Vám mohou kdykoli sdělit přesnou polohu.

JUST IN TIME

Systém just in time je pevnou součástí naší filozofie a máme s touto logistickou formou velké zkušenosti. Jedná se o osvědčený mechanismus, který zabraňuje plýtvání a časovým ztrátám a umožňuje poskytnout zákazníkovi přesně to, co právě potřebuje. Důraz je kladen na včasnost a perfektní kvalitu služeb. Využívání modelu JIT je možné jen díky úzkým kontaktům s klientem a vysoké úrovni zkušeností přepravní společnosti, neboť na efektivitu logistiky je kladen obrovský důraz.

Sběrné služby Vám ušetří peníze!

Potřebujete přepravit menší zásilku? Máme pro Vás ekonomicky velmi výhodné řešení. Využijete-li sběrných služeb naší společnosti, můžete se podělit o náklady na přepravu s dalšími klienty. Kusové zásilky od různých zákazníků jsou shromážděny, dopraveny do cílové země a poté expedovány koncovým příjemcům. Finanční úspora je v tomto případě významná.

CO JEŠTĚ STEHNO SPEDITION NABÍZÍ?

Naše společnost Vám zajistí logistické služby, přímé transporty po České republice i do zahraničí a nabízíme také možnost uskladnění zboží. Realizace přeprav je expresní s důrazem na spolehlivost a bezpečí nákladu. Obrátíte-li se na naši společnost, dostane se Vám kvalitních a zodpovědných služeb s možností velmi individuálního řešení podle Vašich specifických požadavků. Společnost Stehno spedition je připravena realizovat jakékoli požadavky k plné spokojenosti klienta.